منطقه باسین اکسپرس در واقع به منطقه مرکزی بین بخش اروپایی قدیم و بخش اروپایی مدرن استانبول گفته می شود. این منطقه در مدت کوتاهی پیشرفت چشمگیری داشته و توانسته توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب کند. منطقه باسین اکسپرس در اطراف بزرگراه اصلی که فرودگاه آتاتورک را به فرودگاه جدید استانبول متصل می کند واقع شده است.

دولت ترکیه و بخش خصوصی در سال های گذشته سرمایه گذاری زیادی را در این منطقه از شهر انجام داده اند. منطقه باسین اکسپرس به خاطر نزدیک بودن به بزرگراه این امکان را فراهم می سازد تا به سایر مناطق مهم استانبول مانند بشیکتاش و فاتح در کوتاه ترین زمان دسترسی داشته باشید. همچنین شبکه حمل و نقل در این منطقه گسترده است و به راحتی می توانید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید.

پیشنهاد میکنیم اگر قصد سرمایه گذاری در استانبول را دارید اطلاعات صفحه خرید خانه در استانبول را از دست ندهید.

منطقه باسین اکسپرس

مزیت های منطقه باسین اکسپرس

مجاورت این منطقه با مسیرهای ارتباطی مهم باعث رشد روز افزون این منطقه گشته است و سرمایه گذاری گسترده ای بر روی آن صورت گرفته است. یکی از اصلی ترین بزرگراه های شهر استانبول که دسترسی به فرودگاه های آتاتورک و فرودگاه جدید استانبول را راحت تر می کند در کنار منطقه باسین اکسپرس واقع شده است. در نزدیکی این منطقه چندین بیمارستان بزرگ با تجهیزات کامل وجود دارد، همچنین مراکز آموزشی برجسته، مراکز آموزش عالی و چندین مرکز خرید در این منطقه مشغول به کارند.

پروژه فرودگاه جدید استانبول

جاده باسین اکسپرس که از بشیکتاش و آرناووت کوی می گذرد و فقط با یک ساعت رانندگی می توان به فرودگاه جدید استانبول دسترسی داشت. این فرودگاه طبق برنامه ریزی ها تا سال 2023 تکمیل می شود و تبدیل به بزرگترین قطب مسافرتی دنیا با دسترسی به بیش از 300 مقصد مختلف در دنیا خواهد شد.

این فرودگاه از چهار ترمینال تشکیل شده که در خدمت مسافرین داخلی و بین المللی هستند و با هدف مسافرت عاری از استرس و آرام احداث شده اند. بخش های آزاد از مالیات نیز که در نوع خود بزرگترین در جهان خواهند بود، یک تجربه کامل خرید را زیر یک سقف فراهم خواهند کرد. این فرودگاه یکی از بزرگترین پروژه های کشور ترکیه است که نقش بسزایی در جذب گردشگر و سرمایه گذاران خارجی در این منطقه داشته است.

مسیر کانال استانبول

این مسیر با هدف انتقال ترافیک از تنگه بسفر طراحی شده است. کانال استانبول یکی از بزرگترین پروژه هایی است که دولت ترکیه سال هاست برای نحوه انجام آن در حال بررسی بوده است. این کانال 45 کیلومتر طول خواهد داشت و دریای سیاه را به دریای مرمره متصل خواهد نمود. این کانال بین 250 تا 1000 متر عرض و 25 متر عمق خواهد داشت. این پروژه قرار است تا سال 2023 تکمیل گردد و هم اکنون کارهای ابتدایی آن شروع شده است. بدون شک این پروژه چهره استانبول اروپایی را تغییر داده و یک جزیره کوچک ایجاد خواهد کرد.

باسین اکسپرس استانبول

با اتمام این پروژه ارزش املاک در این منطقه افزایش زیادی خواهد داشت و اغلب سرمایه گذاران در زمینه املاک ترکیه سعی در تصاحب املاک منطقه دارند. این منطقه توجه سرمایه گذاران خارجی مخصوصا سرمایه گذاران قطری را به این منطقه جلب کرده که مبالغ هنگفتی را برای برای خرید ملک در منطقه می پردازند. به علاوه خطوط مترو این منطقه را تحت پوشش قرار خواهد داد و موجب رشد این مناطق خواهد شد.

محاسن خرید ملک در منطقه باسین اکسپرس استانبول

فرصت مناسب سرمایه گذاری در بسیاری از پروژه های جدید ساخت و ساز در منطقه.

دسترسی آسان به مسیرهای حمل و نقل: منطقه باسین اکسپرس محل تلاقی سه بزرگراه اصلی استانبول می باشد که از طریق آن ها در سریع ترین زمان می توانید به سایر مناطق شهر دسترسی داشته باشید. یکی از این بزرگراه ها، بزرگراه E-5 می باشد که فرودگاه آتاتورک را به تنگه بسفر متصل می کند. بزرگراه بعدی، بزرگراه E-80 می باشد که از سمت شرق به پل سلطان محمد فاتح می رسد و در نهایت بزرگراه Q-6 که پل سوم استانبول را به فرودگاه جدید متصل می کند. به علاوه خطوط متر و راه آهن هوایی در این منطقه وجود دارد که از دریای مارمارا تا ایکیتلی در نزدیکی بازار استانبول در حال فعالیت هستند.

قیمت ملک در باسین اکسپرس

امکانات تفریحی و رفاهی عالی: هتل های زیادی در این منطقه وجود دارند که از جمله آن ها می توان به هتل شرایتون، هتل هیلتون، هتل ماریوت و رادیسون پارک اشاره کرد. همچنین بانک های بزرگ ترکیه مانند بانک کار ترکیه، بامک مردم و بانک واکف دفتر مرکزی خود را در این منطقه مستقر کرده اند. مدارس، دانشگاه ها و مراکز تفریحی زیادی در این منطقه وجود دارند که باسین اکسپرس را به منطقه ای بسیار جذاب برای سرمایه گذاری و اقامت تبدیل می کند.

املاک و آپارتمان های مدرن و متنوع: در کنار جاده باسین اکسپرس آپارتمان های مدرن و زیبایی وجو دارند که با فرودگاه آتاتورک فقط 10 دقیقه فاصله دارند. ساکنان این آپارتمان ها با دسترسی آسان به بزرگراه E-5 بدون معطلی می توانند به نقاط مختلف شهر دسترسی سریع داشته باشند. این آپارتمان ها که در قالب یک مجتمع مسکونی و به شکل یک کشتی ساخته شده است که شامل 110 واحد آپارتمان می باشد. امکانات این مجتمع شامل پارکینگ زیر زمینی، استخر عمومی، امنیت 24 ساعته و امکانات تفریحی متنوع می باشد. شروع قیمت ها در این مجتمع از 67 هزار دلار می باشد.

مطالعه صفحه قوانین خرید خانه در ترکیه نیز به شما کاربر گرامی پیشنهاد میشود.

مجتمع مسکونی بولوار آتاکنت

بولوار آتاکنت یک مجتمع مسکونی با 391 واحد مسکونی در آتاکنت است که در فاصله دو کیلومتری از دریاچه کوچوک چکمجه قرار دارد. این مجتمع به جاده باسین اکسپرس نزدیک بوده و در مقایسه با پروژه های باسین نسبتا ارزان است. محله آتاکنت پروژه های مسکونی زیادی وجود دارد. پروژه بولوار با توجه و نگاه ویژه به مفهوم خانواده طراحی شده‌ است.

بنابراین آپارتمان‌ هایی با اتاق خواب‌های متنوع در این مجتمع وجود دارد. این مجموعه شامل ۴ بلوک با مساحت  ۲۲.۲۷۴ متر مربع است. ساختمان شهرداری ، بسیاری از مدارس خصوصی و دولتی و فروشگاه در فاصله‌ی نزدیک از این پروژه قرار دارند.  خبر خوب این‌که در پایان سال ۲۰۲۰ یک ایستگاه مترو در جلوی این پروژه افتتاح خواهد شد.

خرید خانه در باسین اکسپرس استانبول

نکته قابل‌ توجه دیگر این پروژه نزدیکی آن به فرودگاه استانبول است. شبکه‌های حمل و نقل در نزدیک بولوار آتاکنت در دسترس است. فعالیت‌های اجتماعی و ورزشی درون مجموعه وجود دارد. باشگاه تناسب اندام، استخرهای شنای سرپوشیده، اتاق‌های بازی و کافه‌ها برخی از امکانات مورد توجه ساکنان بولوار آتاکنت هستند.

” اگر شما به گشت و گذار در  منطقه هالکالی علاقه دارید، این مجموعه، انتخاب بسیار خوبی برای شما و خانواده تان است.”